Jak zmieniła się edukacja w ostatnim wieku

Home / Edukacja / Jak zmieniła się edukacja w ostatnim wieku

edukacja

Od XX wieku dokonano wielu postępów w Ameryce i na całym świecie. Wiek ten był ważnym momentem, kiedy dokonano zmian w transporcie, komunikacji, kulturze i szkołach. Znaczenie edukacji na całym świecie ogromnie wzrosło przez ostatnie 100 lat. Jako studenci, otrzymujemy znacznie lepsze wykształcenie, aby przygotować się na naszą przyszłość i na studia.

Szkoły są większe i więcej osób uczestniczy

Większa populacja i większe zapotrzebowanie na dobrą edukację w dzisiejszym świecie zwiększyło potrzebę większej liczby szkół i większych szkół na obszarach miejskich.edukacja Na początku lat 1900 w jednym pokoju uczyło się do 60 uczniów. Zgodnie z artykułem „Krótka historia amerykańskiej edukacji 1900-2006”, 7% dzieci w Stanach Zjednoczonych zapisało się do przedszkola w latach 1900-tych. 8% zarejestrowanych absolwentów szkół średnich. Ameryka uświadomiła sobie na przełomie wieków, że zdobycie wykształcenia jest bardzo ważne i konieczne, a liczby te drastycznie się zmieniły.

Transport autobusowy poszerzył okręgi szkolne

W latach 30-tych szkolne autobusy wymyślono, aby zastąpić potrzebę wagonów i ciężarówek. Teraz, gdy istniał szybszy i sprawniejszy system transportu, ludzie mogli przyjść do szkoły, która jest dalej. Teraz kazdy ma wielki wybór do szkół, tak jak kazdy ma wielki wybór na darmowe spiny za rejestracje w kasynach online.

Możesz wybrać szkoły prywatne od szkół publicznych

edukacjaW 1900 roku udostępniono opcję wysyłania dzieci do szkół prywatnych. Następnie prywatna szkoła składała się zwykle ze średnich domów z pokojami wykorzystywanymi jako sale lekcyjne. Chłopcy i dziewczęta uczyli się osobno, a tylko najbogatsze dzieci mogły uczęszczać do tych szkół. Teraz szkoły prywatne mogą być religijne lub oferowane jako alternatywny sposób nauki, gdzie zajęcia są zazwyczaj mniejsze.

Punishment

Przed rokiem 1990 kary cielesne były powszechnie stosowane w szkołach, gdy ktoś źle się zachowywał. Teraz nie ma zapisanego prawa, które zabrania tego, ale większość publicznych i prywatnych szkół nie używa tych metod.

Technologia jest bardziej zaawansowana

edukacjaJest to jedna z głównych zmian, które wpłynęły na edukację. Teraz w szkołach używamy komputerów i ActiveBoardów, podczas gdy w przeszłości informacje musiały być przeglądane w podręczniku lub napisane na tablicy szkolnej. Technologia poprawiła sposób, w jaki uczymy się, ponieważ mamy możliwość pracy nad zadaniami grupowymi poza szkołą za pomocą stron internetowych takich jak dysk Google, zadawanie pytań nauczycielom za pośrednictwem poczty e-mail i wiele innych. Ale jest to również coś złego, gdy mamy ochotę korzystać z Internetu do wyszukiwania informacji, zamiast przeglądać artykuł lub podręcznik.

Klasy nie są już warstwowe

Sale lekcyjne były wielopoziomowe ze względu na nauczanie dużej grupy. Nauczyciel był łatwiejszym sposobem, aby zobaczyć wszystkich, nawet jeśli znajdowali się w głębi sali. To samo dotyczy uczniów, aby mogli zobaczyć tablicę. Warstwowe klasy wyglądały podobnie do tego, jak wyglądałby teatr wykładowy.