Bicie edukacji: powrót do wskazówek szkolnych do rozważenia

Home / aktualności / Bicie edukacji: powrót do wskazówek szkolnych do rozważenia

Trudno uwierzyć, ale w ciągu kilku tygodni szkoły otworzy drzwi i letnie wakacje zakończą się. Tak więc nadszedł czas, aby rodzice i nauczyciele pomyśleć o tym, co możemy wspólnie pomagać naszym studentom, aby zacząć świetnie się bawić.

Niedawno natknęłam się na kartę z dnia czerwca 1906 r. Zdziwiłem się, że przeczytałem wiadomość od szkoły do rodziców: „Dyrektor i nauczyciele potrzebują pomocy rodziców, aby zapewnić doskonałość w charakterze, dokładność w stypendium i doskonałość w obecności . Współpraca między rodzicami a nauczycielami jest jedną z najskuteczniejszych metod ubezpieczenia przed niepowodzeniem „. Następna wiadomość była poniżej linii sygnatur rodziców:” Najlepsze wyniki w szkole są uzyskiwane przez tych uczniów, którzy dokładają wszelkich starań, aby przygotować się do nauki w domu. ”

Czasy się nie zmieniły; Nawet 111 lat temu szkoły wiedziały o znaczeniu rodziców i roli, jaką rodzice mają w wychowaniu dziecka. To są te same informacje, które wychowawcy nadal przyjmują rodziców: zaangażuj się w edukację Twojego dziecka.  wszystkiego o szkole dziecka

Wyciągnąłem również broszurę, którą kiedyś przekazałem rodzicom Belmontu, kiedy to ja byłem dyrektorem, a wiadomość stanowi: „Jako rodzice jesteś pierwszym i najbardziej wpływowym nauczycielem dziecka. Jako nauczyciele witamy i zachęcamy do współpracy z nami w zapewnianiu najlepszej edukacji Twojemu dziecku. Rola rodziców i nauczycieli nie może być całkowicie oddzielona. Ich obowiązki często pokrywają się. Rodzice ciągle robią rzeczy, które pomagają dzieciom w nauce, a nauczyciele często odnoszą się do dzieci z rodzicielskością i zachętą. W umysłach dzieci te dwie grupy ludzi są niemal najważniejszymi dorosłymi na świecie. Dlatego ważne jest, aby wspólnie pracować dla dobra dzieci pod naszą opieką. Czekamy na spotkanie wkrótce. ”

Komunikat w tej kolumnie można osiągnąć tylko wtedy, gdy wszyscy pracujemy razem, a rodzice odgrywają ważną rolę w sukcesie ich dziecka. Tak więc, wszystkie szkoły muszą być otwarci na dotarcie do rodziców i upewnienie się, że czują się mile widziane, a szkoły chcą, aby uczestniczyły w procesie uczenia się. Szkoły, słowami filozofa i autora dr Haima Ginott, muszą wykonać następujące czynności: „Aby dotrzeć do umysłu dziecka nauczyciel musi zdjąć sobie serce. Tylko jeśli dziecko poczuje się dobrze, może pomyśleć. „Haim Ginott

To prowadzi mnie do roli rodziców w wychowaniu dziecka. Badania wskazują, bez względu na zarobki lub pochodzenie rodziców, uczniowie z rodzicami rodzicielskimi zdobyli wyższe oceny i wyniki testów, zapisywali się do programów wyższego poziomu, regularnie uczęszczali do szkoły, mieli lepsze umiejętności społeczne, wykazali poprawione zachowania, ukończyli studia i kontynuowali naukę Kształcenie policealne. Nawet przy bardzo napiętych planach rodzice mogą rzeczywiście różnicować w wychowaniu dziecka, zachęcając ich do mówienia o swoim dniu, a słuchając ich wyjaśniają wydarzenia w szkole. Porozmawianie z dzieckiem o szkole wysyła wiadomość, że cenisz sobie wykształcenie, a dyskusje stwarzają dzieciom możliwość korzystania z języka, którego uczą się w szkole. Rodzice muszą rozwijać dobre praktyki zarządzania w domu, takie jak czas domowy i pakowanie plecaków dziecięcych przed włączeniem ich do drzwi zewnętrznych.

Mówiąc o plecakach, rodzice muszą odebrać je, jak tylko ich dzieci wrócą do domu i wydadzą te dokumenty. Umożliwia podpisanie zezwoleń i dodawanie terminów do kalendarza rodzinnego.

Ponadto procedury mogą być silną siłą w utrzymaniu wszystkich na tym samym torze. Zastanów się nad listą kontrolną dotyczącą prostych zadań, kto najpierw używa łazienki, co jest na śniadanie.
Badania pochodzące z Southwest Development Development Laboratory wykazały najlepsze predyktory osiągnięć uczniów w szkole, gdy rodziny tworzą dom zachęcający do nauki, wyrażają wysokie, ale realistyczne oczekiwania wobec swoich dzieci i angażują się w edukację swoich dzieci w szkole iw Społeczność. Badania pokazują również, że dzieci mają większe szanse na sukces w nauce i są mniej narażone na gwałtowne zachowanie, jeśli ich rodziny są zaangażowane w edukację. Możesz być zaangażowany w zabawny sposób, na przykład, zagraj gry za darmo ze swoimi dziećmi. Choć lubią niewinną grę komputerową, możesz zagrać trochę i wygrać trochę pieniędzy na dodatkowe materiały szkolne.

Rodzice również muszą dołożyć wszelkich starań, aby spotkać się z nauczycielem dziecka w wczesnym roku szkolnym. Najlepiej jest umówić spotkanie z nauczycielem dziecka, aby przedstawić się i dać im do zrozumienia, że jesteś tam, aby wspierać naukę Twojego dziecka. Poświęcenie czasu na spotkanie i przedstawienie siebie i twojego dziecka zleceniodawcą jest również sposobem na poinformowanie dziecka o innych dorosłych osobach w szkole, które pomagają. Są to szczególnie dobre pomysły na używanie, jeśli Twoje dziecko ma specjalne potrzeby lub jeśli rodzina może przejść przez trudne czasy, takie jak rozwód, choroba lub śmierć członka rodziny lub niedawny lub w toku.

Inne pomysły sugeruję rodzicom:

  • Dowiedz się wszystkiego o szkole dziecka
  • Przejrzyj podręcznik szkoły i stronę internetową okręgu
  • Skontaktuj się z nauczycielem natychmiast, jeśli dziecko nie zrozumie zadania lub jeśli zauważysz zmianę zachowania dziecka lub wyników szkoły.
  • Uczestniczyć w spotkaniach nad rodzicami, konferencjach i specjalnych wydarzeniach w szkole. Dołącz do szkoły głównej organizacji. Pamiętaj o znaczeniu czytania, czytanie jest kluczem do udanego roku szkolnego

Oto kilka innych wskazówek do rozważenia:

  • Czytanie z dzieckiem każdego dnia (w tym w weekendy)
  • Upewnij się, że Twoje dziecko widzi, że regularnie czytasz
  • Porozmawiaj z dzieckiem o tym, co czytasz. Poza utrzymaniem dziecka na bieżąco, regularne czytanie ze swoim dzieckiem pomoże Ci wykryć wszelkie możliwe problemy przez wiele czasu, aby pracować z nauczycielami i uniemożliwić im poważne.

Tak więc, ćwiczyć codzienne czytanie i włączać pisanie, ponieważ Twoje dziecko pisze w dzienniku o wydarzeniach dnia. Bądź spójny i mieć to zrobić może przed snem. Najlepsze życzenia na wielki rok szkolny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *