Sztuczna inteligencja w Europie Zachodniej Edukacja: najlepsze 3 segmenty Technavio

Home / aktualności / Sztuczna inteligencja w Europie Zachodniej Edukacja: najlepsze 3 segmenty Technavio

Technavio opublikowało nowy raport na temat rynku sztucznej inteligencji w sektorze edukacji w Europie Zachodniej w latach 2017-2021.

Rynek sztucznej inteligencji w sektorze edukacji w Europie Zachodniej według modelu uczącego się

Przenikanie AI w sektorze edukacyjnym w regionie wynika z aktywnego udziału dostawców. Sprzedawcy ci w znacznym stopniu wprowadzają produkty, które ułatwiają edukację studenta, podczas korzystania z oprogramowania i produktów AI. Aktualnie dostępne produkty AI są przeznaczone do projektowania i modyfikacji treści, w zależności od potrzeb ucznia i trudności w nauce. Adaptacyjne uczenie się jest wykorzystywane przede wszystkim przez dostawców treści, dzięki czemu mogą zapewnić studentom inteligentne opcje uczenia się. Adaptacyjne funkcje sekwencjonowania osadzone w treści pomagają uczniom nauczyć się w sposób samodzielny i odpowiadać za tempo nauki i metody.

„Firmy oferujące rozwiązania oparte na technologii AI mogą generować ekskluzywne dane dotyczące zużycia treści przez studentów i skutecznie zmieniać oferty treści. Dlatego model ucznia przyczynia się do ogólnych przychodów z rynku i oczekuje się dalszej jego dominacji także w przyszłości „, mówi Jhansi Mary, wiodąca analityka z Technavio Foreducation Research.

Rynek sztucznej inteligencji w sektorze edukacji w Europie Zachodniej poprzez model pedagogiczny

AI ma konsekwencje w innych aspektach edukacji związanych z metodami pedagogicznymi. Wychowawcy są zainteresowani poprawą metod oceniania studentów, które były tradycyjnie stosowane. W związku z tym wprowadzono system oceny online, na przykład subiektywne, formacyjne i wzajemne połączenia obu ocen. Oprogramowanie pozwala ocenić odpowiedzi studenta na typ eseju i pytania otwarte. Dzięki dostępnym na rynku opcji do oceny sztucznej inteligencji uczniowie otrzymują odpowiednie oceny i sugestie, które poprawiają ich osiągi w czasie rzeczywistym.

„Instytucje mogą wdrażać rozwiązania zawierające technologie rozpoznawania mowy i NLP dla zaawansowanych metod pedagogicznych. Instytucje mogą używać tego rodzaju systemów AI jako mentorów oferujących precyzyjne informacje zwrotne o wynikach uczniów. Twórcy takich rozwiązań starają się uwzględniać reakcje emocjonalne na pytania zadawane przez studentów. Asystent wirtualnego nauczania firmy Cognii, oferowany przez Cognii, promuje naukę opartą na pytaniach poszukiwawczych, podczas gdy inni uczniowie uczą się podczas interakcji z systemem „, mówi Jhansi.

Rynek sztucznej inteligencji w sektorze edukacji w Europie Zachodniej według modelu domeny

Ten segment oferuje rozwiązania AI do przechowywania i aktualizowania specyficznej wiedzy domeny. Dostawcy AI stosują sposoby wzbogacania systemów AI o wiedzę podmiotową na różne tematy, aby systemy te mogły lepiej orientować uczniów. Obserwowano postępy w internetowych usługach szkoleniowych, które są w dużym stopniu pozyskiwane przez indywidualnych studentów. Dostawcy usług szkoleniowych kładą nacisk na wprowadzanie programów nauczania, w których nauczyciele komputerów i nauczyciele mogą być wykorzystani do koniugacji.

Naukowcy zaangażowali się w opracowywanie inteligentnego systemu nauczania (ITS), tzn. Opiekunów przedmiotowych, którzy mają być kluczową pomocą dla edukatorów w dostarczaniu edukacji. Dzięki wbudowaniu technologii rozpoznawania mowy i technologii NLP stało się możliwe, aby uczniowie mogli współdziałać z systemami AI i uzyskać pomoc bezpośrednio. Opiekunowie przedmiotowi, którzy są na rynku, obejmują Cognitive Tutors i DesignFirst. Ogromna ilość badań podejmowanych przez firmy takie jak IBM w celu zrozumienia uczenia się przez kognitywne obszary poznawcze jest impulsem do wzrostu tego segmentu. Jak na ironię, niektóre z mniej popularnych sposobów poprawienia umiejętności poznawczych polegają na grach strategicznych, takich jak poker. Myślałeś o tym wcześniej? Cóż, naukowcy zrobili to.

Najwię ksi dostawcy podkreś liję … nastę puję … ce analizy analityków firmy Technavio w tym raporcie:

Technavio jest wiodącą światową firmą zajmującą się badaniami i doradztwem. Badania i analizy skupiają się na pojawiających się trendach na rynku i dostarczają analizowanych informacji pomagających firmom zidentyfikować możliwości rynkowe i opracować skuteczne strategie optymalizacji ich pozycji na rynku.

Z ponad 500 wyspecjalizowanych analityków biblioteka raportów firmy Technavio składa się z ponad 10.000 raportów i liczy, obejmujących 800 technologii, obejmujących 50 krajów. Ich baza klientów składa się z przedsiębiorstw różnej wielkości, w tym ponad 100 firm z listy Fortune 500. Ta rosnąca baza klientów opiera się na kompleksowym zasięgu firmy Technavio, szeroko zakrojonych badaniach i możliwych do zrealizowania analizach rynkowych w celu identyfikacji możliwości istniejących i potencjalnych rynków oraz oceny ich pozycji konkurencyjnych w ramach zmieniających się scenariuszy rynkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *